Asistenti Doma? Pohoda! Liberec

Asistenti

Mottem naší firmy je profesionalita, spolehlivost a zodpovědnost. A takové jsou i naše asistentky, které k Vám docházejí.

 

V naší databázi si můžete sami vybrat asistentku, která nejvíce odpovídá Vašim požadavkům.

Chcete to nechat na nás? Kontaktujte nás a my vybereme tu nejvhodnější právě pro Vás.

 

Zákazníkovi poskytujeme nepřetržitý servis, který se týká např. okamžitých zajištění náhrad za nemocnou asistentku.

 

Michaela Horáčková * 1973

 

   Se mnou budete v kontaktu především v počátku naší spolupráce. Společně vybereme asistentku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám, spolu budeme domlouvat podmínky. Postarám se o to, abyste s námi byli maximálně spokojeni, zkrátka aby doma byla pohoda

 

 

Když jsem přemýšlela, jak se Vám blíže představit, napadlo mě požádat kamarádku, která mě dobře zná, aby se mnou vedla rozhovor:

 

Tak fajn, Míšo, budu se Tě ptát na všechno, co by podle mě Tvoji klienti o Tobě měli vědět. Chceš se na ten rozhovor předem nějak připravit? 

 

Michaela:  Myslím, že ne, ptej se.

 

Tak nejdřív, kdo je Michaela Horáčková, maximálně jednou větou? Co hlavně chceš o sobě lidem říct?

 

Michaela: Tak v tuhle chvíli asi ze všeho nejvíc šťastná máma dvou prima kluků.

 

A co Tě vedlo k tomu, že jsi založila firmu DOMA-POHODA? Proč to vlastně děláš?

 

Michaela: Tahle myšlenka ve mně dozrávala několik let. Na začátku byl nápad věnovat se dětem – hlídání, doučování, doprovod a tak. I když jsem během svojí kariéry pracovala už se všemi věkovými kategoriemi, vždycky mi byla nejbližší práce s dětmi a mládeží. Už tenkrát, když jsem studovala speciální pedagogiku, jsem učila na základní škole a byla to pro mě dost zásadní zkušenost, i když někdy i pěkně drsná :-).

 

Jo, to si pamatuju. Ty už jsi v životě dělala spoustu věcí, nejenom že jsi učila na základce, ale i ve zvláštní škole. Pracovala jsi s prvňáčky i s puberťáky, pak máš několik let zkušeností z práce s lidmi závislými na drogách a naposledy jsi byla šéfkou volnočasového centra pro mládež. A taky jsi vedla různé kurzy v oblasti osobního rozvoje, pokud vím. Zapomněla jsem na něco? 

 

Michaela: Asi ne :-)

 

A jakou pracovní zkušenost považuješ za nejzajímavější?  

 

Michaela:Těžko říct, všechny byly pro mě důležité. Zajímavá byla rozhodně zkušenost s vedením týmu zaměstnanců. Naučila jsem se, že proto, aby byli spokojení naši klienti (a tudíž i já), je nejdřív potřeba, aby byli spokojení zaměstnanci. A to je i mým mottem ve firmě. Záleží mi na tom, aby byla pohoda jak u klientů doma, tak i u nás ve firmě. Nemáme to v názvu jen tak náhodou :-)

 

Takže se všechny ty předešlé zkušenosti promítají do Tvé práce v Doma-pohoda?

 

Michaela: Ano. Díky předešlé praxi jsem se začala angažovat v oblasti péče o děti. Zároveň mě ale napadalo, že nejen naše děti potřebují péči, někdy ji potřebují i naši rodiče nebo prarodiče. Sama mám 70letou maminku a mojí babičce je už 98 let. Žijí spolu a někdy potřebují odvézt k lékaři nebo by byly rády, kdyby je občas někdo doprovodil na koncert nebo šel s nimi třeba na houby. A ne vždycky jim to můžeme dopřát my, jejich děti. A tady mě napadlo, že by bylo fajn, zajišťovat krom péče o děti i společnost pro seniory. No, a úklid domácnosti už je jen logickým doplňkem, aby naše služby byly opravdu pro celou rodinu. Ale ptala ses taky, proč to vlastně dělám. 

 

No, to mě zajímá, takže proč? 

 

Michaela: Protože mám ráda, když jsou lidi spokojení. I já jsem víc v pohodě, když místo bručounů potkávám usměvavé tváře J. Takže chci dělat něco, co k tomu přispívá. A práce s lidmi mě baví.  

 

V čem je to, co děláš teď, jiné, jedinečné? 

 

Michaela: Poprvé, nebo vlastně už to není poprvé, ale poprvé naplno, pracuju sama za sebe. Nestojí za mnou žádná organizace, pod jejíž křídla se můžu schovat. Jdu „s kůží na trh“. A naplno taky věřím tomu, co dělám. Báječné je, že jsem si to celé mohla zvolit tak, aby mi moje práce opravdu vyhovovala. 

 

To zní dobře. Napadá mě ale, že takových hlídacích agentur a úklidových firem je spousta. Proč bych si měla vybrat zrovna Tebe nebo Vás? 

 

Michaela: No, protože jsme nejlepší :-). Tak dobře, nevím, jestli jsme nejlepší, ale za svou prací si stojím a rozhodně to, co děláme, děláme „srdcem“. Na mé firmě mi hodně záleží, a tak taky nepřijmu každého. Důležité pro mě je, aby každý náš zaměstnanec měl rád tu oblast, ve které pracuje.

 

A může někdo milovat uklízení?

 

Michaela: Tak si objednej úklid od nás a uvidíš :-). Jsem si jistá, že budeš mít nejen dobře uklizeno, ale ještě to bude s úsměvem.

 

Hm, tak třeba před Vánoci, chystáš se expandovat i u nás v Ústí? 

 

Michaela: Zatím u Vás pobočku nemáme, ale v budoucnu určitě.

 

Super. Míšo, pro mě jsi hlavně pohodový a taky velkorysý člověk, který má rád život. Řekni, jak to děláš, že si ho umíš tak užívat? 

 

Michaela: Asi ho mám ráda :-). Překvapuje mě, když slyším lidi říkat, že život je boj. Já to tak nemám. Jednou jsem někde četla, že život je hra. A to se mi moc líbilo. Takže, pro mě je to hra. I když netvrdím, že někdy není náročná. Ale i to mě baví.

 

Vím, že nemáš ve zvyku mluvit o sobě v superlativech, ale prozraď ještě, za co jsi na sebe pyšná, co jsi v životě dokázala?    

 

Michaela: Hm, v první chvíli mi tahle otázka přišla těžká. Ale nakonec je moje odpověď vlastně úplně jednoduchá. Jsem pyšná na to, že si dokážu plnit svoje sny. Vždycky jsem si přála mít dobrého muže a děti, dům se zahradou a psa. A mít se s nimi fajn. Dneska mám skvělého muže, dva báječné syny, hezký dům se zahradou, blízko přírody, kde je nám spolu dobře, a psa máme taky :-). A teď si plním i svůj další sen – mít firmu, která funguje a ve které jde lidem o lidi.

 

Tak Ti, Míšo, držím palce, ať Ti to pořád takhle vychází. A doufám, že je Ti jasné, že to není samo sebou, ale i tím, jaká jsi a jak za svými sny jdeš :-). Díky za rozhovor a přeju Ti hodně spokojených klientů.

 

Michaela: Taky děkuju, Hani.

 

(Ptala se Hanka Havrilcová)

 

 

Mirka Kyksová   *1966

 

Jsem matkou dvou dcer a zároveň již babičkou, brzy dvojnásobnou. Užívám si babičkovství, rodiny, ráda tančím, cvičím, vařím, pletu a háčkuji. Mé pracovní zkušenosti jsou zejména s prácí v sociálních službách se seniory, zdravotně postiženými a vážně nemocnými. Práce se seniory mě baví, protože mají již svůj nadhled nad životem, podpořený jejich životními zkušenostmi. Je zajímavé být s nimi, naslouchat jim, tím hodně získávat. Služba pro druhé je pro mě vzájemné dávání si toho, co se nám nedostává.

Před sedmi lety jsem vystudovala Vyšší zdravotnickou školu v oboru všeobecná diplomovaná sestra.

 

 

Nikol Chvalinová     *1992

Jmenuji se Nikol a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Liberci. Studuji obor angličtina – španělština. Tyto dva jazyky ovládám na velmi dobré úrovni, takže je kohokoliv velmi ráda doučím. Mám šestiletou sestřičku, se kterou trávím většinu svého volného času. S péčí a hlídáním dětí mám hodně zkušeností, bude pro mě potěšení postarat se i o ty Vaše. Ráda jim i uvařím nebo s nimi udělám úkoly do školy. Také pomohu s úklidem či s čím bude právě potřeba. Jsem spolehlivá, pozitivní a vždy s úsměvem na tváři.

Zuzana Sobková     *1987
 

Jmenuji se Zuzka, vystudovla jsem Textilní fakultu a nyní si zdokonaluji šití v oboru krejčí.Velmi mě baví ruční práce, sport a příroda. Jsem komunikativní, veselá a mám ráda pořádek.

Jsem  nejstarší ze 4 sourozenců. Na střední škole jsem hlídala děti známým a kamarádkám. Absolvovala jsem cvičitelský kurz Sport pro všechny v TJ lokomotiva a cvičím s dětmi ve věku základní školy. V TJ lokomotivě se pořádají letní tábory na které jezdím mnoho let jako instruktorka. Při studiích na vysoké škole jsem mimo jiné i uklízela a vedla kurzy keramiky.

Těším se na to, že Vám budu moci s čímkoli pomoci.

 

 Jitka Šiknerová   *1984 

  

Moc ráda pomohu ve Vaší domácnosti s úklidem, pohlídám děti nebo doprovodím Vaše dědečky a babičky k lékaři.

Jsem maminkou dvou malých dětí. S hlídáním dětí jsem vypomáhala také dalším rodinám.  Ráda pomohu i maminkám s malými miminky.

Bydlím v domě se zahradou a práce na zahradě je mým koníčkem.

Jsem vyučená cukrářka s maturitou, ráda tvořím z marcipánu, moc ráda čtu knížky, jsem veselá a komunikativní.

 

Eva Valentová      *1956

 

BUĎTE DOBROVOLNĚ V POHODĚ :-)

Cílem mojí práce je být dobrá pomocnice do domácnosti, prostě být "paní k ruce".

V průběhu své pracovní kariéry jsem pracovala zejména v oblasti hotelnictví a managementu penzionu.

 

Jsem sportovní typ - mám ráda jízdu na kole, lyžování, pěší turistiku a své dovednosti ráda naučím i Vaše děti, se kterými také ráda vyrazím na výlet. Dalším koníčkem je můj pes a jeho výcvik. Jsem flexibilní, společenská, obětavá, samostatná, se smyslem pro pořádek a dobře odvedenou práci.

 

Vychovala jsem 3 syny a jsem babičkou 4 skvělých vnoučat.

 

Eva Žembová   *1976

 

Jsem maminka sedmiletého Tomáška, ráda hlídám děti svých kamarádek a známých. Pomohu také Vám jak s hlídáním Vašich děti, tak i s pomocí v domácnosti či při péči o Vaše domácí mazlíčky. Při výchově dětí preferuji domluvu, respektování osobnosti a láskyplnou péči. V případě že se v domácnosti nachází senior, nabízím i péči o něj, zajištění jeho běžných potřeb i projevení zájmu o jeho starosti, čtení knih, pohlazení…..

Mám ráda pohyb na čerstvém vzduchu, ráda vařím a peču. Jsem obětavá, pečlivá a mám smysl pro pořádek.  Těším se na setkání s Vámi a na naši spolupráci.

Jitka Pyrochtová   *1964

 

Mám dospělé děti, v rodině jsou všichni soběstační nebo bydlí daleko a já zjistila, že mám potřebu být někomu užitečná.

Když byly děti malé, tak jsem se jim snažila poskytnout dokonalý servis.

Mnoho dovedností jsem je naučila sama a později jsem jim umožnila jejich rozvíjení v kroužcích, kurzech a sportovních aktivitách.

Také jsem učila v lyžařské škole, vedla lyžařskou školu a později trénovala malé děti v oddíle sjezdového lyžování.

 

 

Petra Hartlová

 

Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu, z oboru jsem však odešla. Nyní pracuji ve službě zábavy. Jsem mírumilovná, spolehlivá, samostatná, ochotná, vstřícná a ráda si popovídám. Ráda čtu, podívám se na dobrý film. Pokud byste potřebovali pohlídat Vaši ratolest či udělat jen společnost pro Vaše dědečky či babičky nebo s něčím pomoct, určitě se na mě obraťte a já Vám ráda Vaše přání splním. Budu se velice těšit na spolupráci :)

Doubravská Alena *1962

 

Proč trávím ráda čas sdětmi a naopak stěmi staršími? Ti první  jsou nabití energií a chutí objevovat a osahat vše nové a ti dříve narození například mají vzpomínky, které mohou být zapomenuty nenávratně …a nemají ochotné nejen k naslouchání.

Ve svém profesním životě se pohybuji v technických oborech a dokážu poradit nejen s matematikou.

Ráda čtu , cestuji a chodím do přírody, zajímám se o malířství, hraji deskové hry a luštím sudoku …

Mám praktické zkušenosti s výchovou již dospělého syna  a v rámci možností předávám  tetičkovskou lásku pěti synovcům.

Pavlína Novotná   *1975

 

Absolvovala jsem kurz Péče o dítě od 0-6 let, kurz první pomoci. Pracovala jsem jako dobrovolný lektor v lesní MŠ Lesmír Liberec, au-pair v Anglii a v Irsku, kde jsem přípravavovala děti do školy a do školky, učila se s nimi, připravovala jim jídlo a celkově  je rozvíjela v oblastech, které nejvíce potřebovaly.

Vystudovala jsem VŠ ekonomicko-technického směru, ale mým snem je pracovat v lesní MŠ. Ráda pracuji s dětmi, protože podněcují moji tvořivost a fantazii a cítím se s nimi „ve svém živlu“. Jsem přátelská a zodpovědná.

Doma? Pohoda!   Radčice - Fojtka 53 Liberec   tel.: 777 188 730   misa@doma-pohoda.cz

sitemap.xml    genet:0.184   login