Asistenti Doma? Pohoda! Ústí, Teplice

Asistenti

Iva Zahradníková   *1972

 

Se mnou budete v kontaktu především v počátku naší spolupráce. Společně vybereme asistentku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám, spolu budeme domlouvat podmínky. Postarám se o to, abyste s námi byli maximálně spokojeni, zkrátka aby doma byla pohoda

 

Jsem profesionální máma. Mám tři úžasné děti a jsem nejspokojenější, když je po příchodu ze školy vítám, doma je navařeno a napečeno a všichni jsou v pohodě.

 

Vždy jsem pracovala s lidmi, ale od doby, kdy se mi narodily mé vlastní děti, mě to táhlo více tímto směrem. V jejich předškolním období jsem se aktivně zapojovala do spolupráce s mateřskou školou. Práce s dětmi mě moc bavila, a proto jsem posléze pracovala jako pečovatelka v dětském koutku.

 

Svůj život beru jako velký dar se vším dobrým i zlým. Nekouřím, alkohol téměř nepiju, ráda vařím a peču. Zajímá mě zdravá výživa a věci mezi nebem a zemí. Cením si upřímnosti a srdce na dlani, snažím se vidět v každém to dobré.

 

Vím, že nejen dospělí, ale i děti jsou různé, každý potřebuje svůj individuální přístup a hlavně respekt své osobnosti. Celý život se učím a ráda si nechám život obohatit setkáním a prací s Vámi.

 

Doma? Pohoda!   Radčice - Fojtka 53 Liberec   tel.: 777 188 730   misa@doma-pohoda.cz

sitemap.xml    genet:0.017   login