Asistenti Doma? Pohoda! Ústí, Teplice

Asistenti

Iva Zahradníková   *1972

 

Se mnou budete v kontaktu především v počátku naší spolupráce. Společně vybereme asistentku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám, spolu budeme domlouvat podmínky. Postarám se o to, abyste s námi byli maximálně spokojeni, zkrátka aby doma byla pohoda

 

Jsem profesionální máma. Mám tři úžasné děti a jsem nejspokojenější, když je po příchodu ze školy vítám, doma je navařeno a napečeno a všichni jsou v pohodě.

 

Vždy jsem pracovala s lidmi, ale od doby, kdy se mi narodily mé vlastní děti, mě to táhlo více tímto směrem. V jejich předškolním období jsem se aktivně zapojovala do spolupráce s mateřskou školou. Práce s dětmi mě moc bavila, a proto jsem posléze pracovala jako pečovatelka v dětském koutku.

 

Svůj život beru jako velký dar se vším dobrým i zlým. Nekouřím, alkohol téměř nepiju, ráda vařím a peču. Zajímá mě zdravá výživa a věci mezi nebem a zemí. Cením si upřímnosti a srdce na dlani, snažím se vidět v každém to dobré.

 

Vím, že nejen dospělí, ale i děti jsou různé, každý potřebuje svůj individuální přístup a hlavně respekt své osobnosti. Celý život se učím a ráda si nechám život obohatit setkáním a prací s Vámi.

 

Eliška Pospíšilová   *1992

 

Vystudovala jsem střední odbornou školu se zaměřením na pečovatelskou činnost, nyní dále studuji na vysoké škole obor Sociální práce.

 

Už od základní školy se ráda věnuji dětem. Pomáhala jsem s realizací dětského dne v mateřské školce a později jsem působila jako dobrovolnice v tanečním kroužku pro mentálně postižené děti. Často hlídám a vymýšlím zábavu pro děti svých sester. K dětem mám blízký vztah a ráda se postarám i o ty Vaše :)

Dále jsem pracovala jsem v denním centru pro seniory a v domově pro seniory, kde jsem se zaměřovala na jejich aktivizaci (aktivity typu malování, zpívání, různé hry i soutěže, cvičení, trénování paměti, …), ale také na jejich péči a například i doprovod k lékaři, do společnosti a podobně. Jsem milá a umím naslouchat, což babičky a dědečkové určitě ocení :)

 

Mezi mé největší záliby patří hlavně hudba, které se víceméně věnuji od malička. No a když zrovna nezpívám, tak se ráda podívám do přírody, ráda jezdím na výlety s rodinou či přáteli, a když se náhodou nedá jet na výlet, tak trávím čas se svou malou domácí zoo (pes, kočka, morče) a nebo u příjemné knížky.

 

Budu se těšit až poznám Vás a Vaše dítka, babičky, tetičky, dědečky, strýčky a nebo i domácí mazlíčky! :)

 

Lada Tomevová    *1975

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu. Miluji děti, zvířata, procházky přírodou. Jsem svědomitá, pracovitá, spolehlivá. Ráda chodím do divadla. Od dětství hraji na klavír, sportuji.

Právě mi končí rodičovská dovolená. Mám tři krásné děti. Syna 8 let a dvě dcerky, 5 a 3 roky. Milujeme chvíle, kdy jsme všichni pohromadě.

Ráda pohlídám i Vaše dětičky, doučím, co je třeba, doprovodím je do kroužků, vyjdu si s nimi na výlet. Postarám se o program na narozeninových oslavách.  Babičkám a dědečkům budu dobrou pomocnicí a společnicí při cestování, výletech, doprovázení k lékaři apod. Také vypomůžu s chodem domácnosti. Prostě aby se všichni cítili v POHODĚ!

Těším se na spolupráci s VÁMI!!!

Klára Růžičková    *1993

 

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Ústí nad Labem, obor zdravotnický asistent. Nyní studuji, na fakultě zdravotnických studií Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, obor Všeobecná sestra. Studium se stalo mým koníčkem, především praxe, kde mám možnost pečovat o nemocné, jak o děti, tak o seniory.        V současné hektické době bývá péče o seniory zanedbávaná a velmi často se přehlíží jejich duševní potřeby a zájmy. Ráda bych přispěla ke změně postojů nynější společnosti k seniorům.   Nedílnou součástí mého života jsou i děti. Měla jsem spoustu příležitostí se o ně starat a to například při dlouhodobé praxi v dětském koutku. Také jsem hlídala děti ve věkovém rozmezí tři měsíce až sedm let, toto zahrnovalo kompletní péči o dítě ve dne i v noci.              

Jsem komunikativní, cílevědomá, usměvavá, spíše pozitivní, kolektivní  svědomitá. Mezi mé největší záliby patří péče o zvířata, sama vlastním dva psy, dále hudba, divadlo a v neposlední řadě procházky do přírody a sport.

 

Jana Seďová   *1963

Pár slov o mně - 5 let jsem pracovala v Německu, kde jsem se starala o děti i o celou domácnost. 

Mám ukončené středoškolské vzdělání SPŠ chemická Ústí nad Labem, dále jsem pokračovala na VŠ ekonomické v Praze. Ráda cestuji, čtu - nejraději historické romány a cestopisy, chovám psy a celkově mám kladný vztah ke zvířátkům. Vlastním ŘP skupiny B , mluvím německy.

Ivana Turková   *1993

 

Vystudovala jsem Střední školu zdravotnickou v Teplicích – obor Zdravotnický asistent, protože mě práce ve zdravotnictví zaujala, tak jsem se rozhodla pro další studium na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, kde studuji již druhým rokem obor Všeobecná sestra. Díky praxi v nemocnicích a v domech pro seniory získávám zkušenosti a utvrzuji se v tom, že právě to je pro mě to pravé.

Jsem milá, optimistická, obětavá, přátelská, veselá, upovídaná a pracovitá. Miluji život a lidi v něm, zvířátka, dlouhé procházky přírodou, hudbu a knihy. Jsem šťastná, když vidím, že někomu mohu pomoci a proto ráda pomohu i Vám.

Nikola Antoličová   *1993

 

Jsem studentkou 4. očníku střední zdravotnické školy. Miluji zvířata, čtení, vlastní tvorbu a sledování filmů. Po střední škole bych ráda zkusila veterinu nebo žurnalistiku.

S dětmi jsem měla vždy jen kladnou zkušenost, mám jakýsi „talent“ získat si rychle dětskou oblibu. Podíl na tomto „talentu“ bude mít jistě i fakt, že jsem se starala o dvě sestry (tudíž kolem dětí zvládám opravdu hodně, od přebalování až po postarání se o prcka v nemoci).

Zkušenosti mám také skoro se všemi druhy zvířat, jediná zvířata, kterých se nedotknu, jsou pavouci . Jsem učenlivá a přizpůsobivá - rychle si zvyknu na nové věci

 

Terezie Málková   *1992

 

Jmenuji se Terezie a studuji  vysokou školu, ale to mi nebrání si udělat čas na Pohodu. Absolvovala jsem ZUŠ obor klavír, momentálně ho dále studuji a své vědomosti a dovednosti ráda předám Vašim milovaným dětem.  Vystudovala jsem Střední odbornou školu pedagogickou, díky které mám čtyř letou praxi s dětmi v různých zařízeních (jako vychovatelka nebo pedagog volného času -střediska volného času, školní družiny, kluby; školská, výchovná a ubytovací zařízení, ale ani práce se zdravotně postiženými mi není cizí). Sama mám tři mladší sourozence, takže přítomnost dětí mi je přirozená a příjemná. Prakticky každý den trávím čas v kuchyni, kde mě to velice baví a ve volných chvílích zkouším nové recepty. Mám ráda čisto a pořádek, s čímž Vám mohu pomoci. Pro ty nejstarší z nás si čas udělám také velice ráda, miluji procházky, divadlo, koncerty nebo relaxování při kávě.

 

Martina Fujerová   *1993


Jmenuji se Martina a právě jsem ukončila SŠ. Mezi mé záliby patří turistika, příroda, pejsek a čtení.
Zatím nemám rodinu a žádné závazky, proto mohu nabídnout svůj volný čas ostatním. Ráda doprovodím seniory k lékaři nebo na procházku, pomohu v domácnosti, vyvenčím mazlíčka, pohlídám, doučím děti. Vykonávala jsem praxi v Domově pro mentálně postižené uživatele, proto ráda pomohu i jim :) Těším se na setkání s Vámi :)

Petra Pavlovičová   *1967

Jsem maminka dvou odrostlých dětí, které už jsou v podstatě samostatné. Vystudovala jsem gymnázium s pedagogickým zaměřením a mám 7 let praxe ve školství jako  vychovatelka v družině. Vlastním řidičský průkaz, jsem nekuřačka.

Ráda pohlídám Vaše dítka, doučím, doprovodím na kroužek, vymyslím různé hry. Podle potřeby pomůžu i při rozmanitých činnostech v domácnostech. V neposlední řadě se budu věnovat i našim starším spoluobčanům, protože si zaslouží každičkou péči navíc.

Jsem veselá, usměvavá, komunikativní a těším se na spolupráci a seznámení s novými lidmi.

Vlastimila Severová   *1948

 

Asi budu nejstarší asistentka, ale jsem stále ráda užitečná. Jsem již několik let v důchodu, vlastní rodiče již nemám a tak ráda pomohu starším lidem, kteří pomoc potřebují, s prací v domácnosti, s doprovodem k lékaři, do knihovny, za kulturou apod. Ráda vyvenčím i pejska nebo doprovodím dítě na zájmový kroužek. 

 

Tereza Pavlovičová   *1993

Vystudovala jsem Obchodní akademii. V současné době pokračuji ve studiu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Zhruba od 15 let jsem pomáhala hlídat děti a praxi mám též  s doučováním. Od mala mám ráda zvířata, sama vlastním jednu fenečku. Zajímá mě tvořivá a výtvarná práce, hudba, zpěv, příroda. Několik let studuji angličtinu a ráda ji Vaše děti doučím.

Jsem spolehlivá, svědomitá a komunikativní. Práce s dětmi mě baví, ale ráda budu svůj volný čas věnovat i starším lidem.

Olena Kondratyeva   *1975

 

Jsem profesionální klavíristka a učitelka s akademickým hudebním vzděláním a mnoholetou praxí. Pracovala jsem na ZUŠ a mnoho mých absolventů pokračovalo ve studiu hudby na konzervatořích a vysokých školách. Rozvíjím hudební schopnosti předškolních děti a v poslední době se věnuju muzikoterapii u dětí s autismem a mentální retardací. Po přestěhování z Ukrajiny do ČR hledám své uplatnění zde. Studuji speciální pedagogiku na UK v Praze. Mluvím velice dobře česky.

Lucie Kalejová   * 1987
Vystudovala jsem  střední školu v oboru podnikání. Již od malička jsem se chtěla věnovat pomoci a péči o seniory a o děti. Proto jsem absolvovala dva akreditované kurzy - sanitářský a pečovatelský. Pracovala jsem v domově pro seniory jako pečovatelka 24 hodinové péče. Také jsem pomáhala klientům v jejich domácím prostředí. Při této práci jsem se mnoho naučila a získala, a chci se o to podělit s dalšími lidmi.
Dále jsem pomáhala s výchovou a rozvojem dětiček již od útlého věku až po školní věk. Dětičky jsou naše radost.
Jsem společenská, hodná, milá. Mám ráda přírodu, lidi, zvířata, hudbu, cestování, také ráda maluji a pracuji s keramikou. Tato práce mě naplňuje a obohacuje můj život, proto ráda pomohu i Vám.

 

Markéta Souhradová   *1989

 

Vystudovala jsem produktový design na SPŠK v Bechyni. Studium jsem navázala v ateliéru Performance na Fakultě umění a designu Univerzity J. E. Purkyně. Studium je velice zajímavé a je jedním z mých zálib.

V posledních letech jsem organizovala společenské akce jako je školní ples, hudební festival nebo výtvarné kurzy pro děti i dospělé. Na výtvarných kurzech jsem učila základy techniky kresby, malby nebo modelování a také výrobu šperků a drobných výrobků z fimo hmoty, mokré i suché plstění vlny nebo umělecký smalt.

Mojí další zálibou je sport. V dětství jsem hrála tenis a nyní se věnuji dívčímu fotbalu. Mám ráda divadlo, film nebo knihy.

Děti, které jsme měla v minulých letech na starosti, jsem doprovázela na dětské dny a jiné zábavné události. Podporovala jsem je ve sportu a kreativním tvoření.

V  Ústí nad Labem jsem docházela uklízet do rodiny, která vlastnila velký dům.

Ráda poznám Vás a především Vaše děti. Mějte se krásně :)

 

 Irena Krajčovičová   *1963

 

Vystudovala jsem SEŠ v Děčíně, obor všeobecná ekonomika, v současné době pracuji v Ústí nad Labem ve sféře služeb pro styk s klienty. Denně svým klientům naslouchám, radím a pomáhám.

Mám dvě děti, které již bydlí samostatně.

Ráda sportuji - lyžuji, běžkuji,  věnuji se turistice i vysokohorské, volný čas trávím na chalupě na horách, starám se o zahradu, chodím na houby a doma spokojeně vrní kocourek.

Dobře vařím a peču, přátelé se vždy těší na návštěvu, co pro ně přichystám dobrého do bříška.

Prostě jsem ráda, když všichni kolem mě jsou spokojeni.

Doma? Pohoda!   Radčice - Fojtka 53 Liberec   tel.: 777 188 730   misa@doma-pohoda.cz

sitemap.xml    genet:0.515   login