Asistenti

Asistenti

Mottem naší firmy je profesionalita, spolehlivost a zodpovědnost. A takové jsou i naše asistentky, které k Vám docházejí.

 

V naší databázi si můžete sami vybrat asistentku, která nejvíce odpovídá Vašim požadavkům.

Chcete to nechat na nás? Kontaktujte nás a my vybereme tu nejvhodnější právě pro Vás.

 

Zákazníkovi poskytujeme nepřetržitý servis, který se týká např. okamžitých zajištění náhrad za nemocnou asistentku.

 

Michaela Horáčková * 1973

 

   Se mnou budete v kontaktu především v počátku naší spolupráce. Společně vybereme asistentku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám, spolu budeme domlouvat podmínky. Postarám se o to, abyste s námi byli maximálně spokojeni, zkrátka aby doma byla pohoda

 

 

Když jsem přemýšlela, jak se Vám blíže představit, napadlo mě požádat kamarádku, která mě dobře zná, aby se mnou vedla rozhovor:

 

Tak fajn, Míšo, budu se Tě ptát na všechno, co by podle mě Tvoji klienti o Tobě měli vědět. Chceš se na ten rozhovor předem nějak připravit? 

 

Michaela:  Myslím, že ne, ptej se.

 

Tak nejdřív, kdo je Michaela Horáčková, maximálně jednou větou? Co hlavně chceš o sobě lidem říct?

 

Michaela: Tak v tuhle chvíli asi ze všeho nejvíc šťastná máma dvou prima kluků.

 

A co Tě vedlo k tomu, že jsi založila firmu DOMA-POHODA? Proč to vlastně děláš?

 

Michaela: Tahle myšlenka ve mně dozrávala několik let. Na začátku byl nápad věnovat se dětem – hlídání, doučování, doprovod a tak. I když jsem během svojí kariéry pracovala už se všemi věkovými kategoriemi, vždycky mi byla nejbližší práce s dětmi a mládeží. Už tenkrát, když jsem studovala speciální pedagogiku, jsem učila na základní škole a byla to pro mě dost zásadní zkušenost, i když někdy i pěkně drsná :-).

 

Jo, to si pamatuju. Ty už jsi v životě dělala spoustu věcí, nejenom že jsi učila na základce, ale i ve zvláštní škole. Pracovala jsi s prvňáčky i s puberťáky, pak máš několik let zkušeností z práce s lidmi závislými na drogách a naposledy jsi byla šéfkou volnočasového centra pro mládež. A taky jsi vedla různé kurzy v oblasti osobního rozvoje, pokud vím. Zapomněla jsem na něco? 

 

Michaela: Asi ne :-)

 

A jakou pracovní zkušenost považuješ za nejzajímavější?  

 

Michaela:Těžko říct, všechny byly pro mě důležité. Zajímavá byla rozhodně zkušenost s vedením týmu zaměstnanců. Naučila jsem se, že proto, aby byli spokojení naši klienti (a tudíž i já), je nejdřív potřeba, aby byli spokojení zaměstnanci. A to je i mým mottem ve firmě. Záleží mi na tom, aby byla pohoda jak u klientů doma, tak i u nás ve firmě. Nemáme to v názvu jen tak náhodou :-)

 

Takže se všechny ty předešlé zkušenosti promítají do Tvé práce v Doma-pohoda?

 

Michaela: Ano. Díky předešlé praxi jsem se začala angažovat v oblasti péče o děti. Zároveň mě ale napadalo, že nejen naše děti potřebují péči, někdy ji potřebují i naši rodiče nebo prarodiče. Sama mám 70letou maminku a mojí babičce je už 98 let. Žijí spolu a někdy potřebují odvézt k lékaři nebo by byly rády, kdyby je občas někdo doprovodil na koncert nebo šel s nimi třeba na houby. A ne vždycky jim to můžeme dopřát my, jejich děti. A tady mě napadlo, že by bylo fajn, zajišťovat krom péče o děti i společnost pro seniory. No, a úklid domácnosti už je jen logickým doplňkem, aby naše služby byly opravdu pro celou rodinu. Ale ptala ses taky, proč to vlastně dělám. 

 

No, to mě zajímá, takže proč? 

 

Michaela: Protože mám ráda, když jsou lidi spokojení. I já jsem víc v pohodě, když místo bručounů potkávám usměvavé tváře J. Takže chci dělat něco, co k tomu přispívá. A práce s lidmi mě baví.  

 

V čem je to, co děláš teď, jiné, jedinečné? 

 

Michaela: Poprvé, nebo vlastně už to není poprvé, ale poprvé naplno, pracuju sama za sebe. Nestojí za mnou žádná organizace, pod jejíž křídla se můžu schovat. Jdu „s kůží na trh“. A naplno taky věřím tomu, co dělám. Báječné je, že jsem si to celé mohla zvolit tak, aby mi moje práce opravdu vyhovovala. 

 

To zní dobře. Napadá mě ale, že takových hlídacích agentur a úklidových firem je spousta. Proč bych si měla vybrat zrovna Tebe nebo Vás? 

 

Michaela: No, protože jsme nejlepší :-). Tak dobře, nevím, jestli jsme nejlepší, ale za svou prací si stojím a rozhodně to, co děláme, děláme „srdcem“. Na mé firmě mi hodně záleží, a tak taky nepřijmu každého. Důležité pro mě je, aby každý náš zaměstnanec měl rád tu oblast, ve které pracuje.

 

A může někdo milovat uklízení?

 

Michaela: Tak si objednej úklid od nás a uvidíš :-). Jsem si jistá, že budeš mít nejen dobře uklizeno, ale ještě to bude s úsměvem.

 

Hm, tak třeba před Vánoci, chystáš se expandovat i u nás v Ústí? 

 

Michaela: Zatím u Vás pobočku nemáme, ale v budoucnu určitě.

 

Super. Míšo, pro mě jsi hlavně pohodový a taky velkorysý člověk, který má rád život. Řekni, jak to děláš, že si ho umíš tak užívat? 

 

Michaela: Asi ho mám ráda :-). Překvapuje mě, když slyším lidi říkat, že život je boj. Já to tak nemám. Jednou jsem někde četla, že život je hra. A to se mi moc líbilo. Takže, pro mě je to hra. I když netvrdím, že někdy není náročná. Ale i to mě baví.

 

Vím, že nemáš ve zvyku mluvit o sobě v superlativech, ale prozraď ještě, za co jsi na sebe pyšná, co jsi v životě dokázala?    

 

Michaela: Hm, v první chvíli mi tahle otázka přišla těžká. Ale nakonec je moje odpověď vlastně úplně jednoduchá. Jsem pyšná na to, že si dokážu plnit svoje sny. Vždycky jsem si přála mít dobrého muže a děti, dům se zahradou a psa. A mít se s nimi fajn. Dneska mám skvělého muže, dva báječné syny, hezký dům se zahradou, blízko přírody, kde je nám spolu dobře, a psa máme taky :-). A teď si plním i svůj další sen – mít firmu, která funguje a ve které jde lidem o lidi.

 

Tak Ti, Míšo, držím palce, ať Ti to pořád takhle vychází. A doufám, že je Ti jasné, že to není samo sebou, ale i tím, jaká jsi a jak za svými sny jdeš :-). Díky za rozhovor a přeju Ti hodně spokojených klientů.

 

Michaela: Taky děkuju, Hani.

 

(Ptala se Hanka Havrilcová)

 

 

     Zdeňka Syptáková    * 1978 

   

     V tuto chvíli jsem na rodičovské dovolené. Mám dvě krásné dcerky, 2 roky a 5 měsíců. Společně s manželem nemáme rádi nudu, tudíž se jim snažíme zajistit co nejvíce zábavy.

     Celý život mě provází sport. Nejdříve mě rodiče vedly k basketu, pak jsem přesedlala na běh na lyžích, posléze se opět vrátila k basketu a svou sportovní kariéru jsem završila florbalem. Tyto aktivity jsem dělala na vrcholové úrovni, ale je spousta dalších sportů, které mám ráda - cyklistika, plavání, kolečkové brusle - jsem zkrátka velice aktivní.

     Kromě sportu velice ráda cestuji. Po otevření hranic jsem nejdříve cestovala s rodiči, pak jsem se podívala do dalekých zemí díky sportu, dále na zkušenou jako au-pair do Belgie a vše jsem završila  úžasnou cestou do Afriky.

     Od mala jsem jezdila na putovní tábory, kde jsem se s přibývajícím věkem stala nejdříve praktikantkou a pak vedoucí.

Jako au-pair v Belgii jsem měla na starosti tři chlapce (1, 4, 6 let) -  zkušenost, kterou bych neměnila:-)

Eva Valentová      *1956

 

    BUĎTE DOBROVOLNĚ V POHODĚ :-)

    Cílem mojí práce je být dobrá pomocnice do domácnosti, prostě být "paní k ruce".

   V průběhu své pracovní kariéry jsem pracovala zejména v oblasti hotelnictví a managementu penzionu.

 

    Jsem sportovní typ - mám ráda jízdu na kole, lyžování, pěší turistiku a své dovednosti ráda naučím i Vaše děti, se kterými také ráda vyrazím na výlet. Dalším koníčkem je můj pes a jeho výcvik. Jsem flexibilní, společenská, obětavá, samostatná, se smyslem pro pořádek a dobře odvedenou práci.

 

Vychovala jsem 3 syny a jsem babičkou 4 skvělých vnoučat.

 

Šárka Ballatyová   * 1965

 

   Před 4 lety jsem absolvovala pečovatelský kurz Českého červeného kříže a též zkoušky v oblasti hlídání dětí. Mohu tedy nabídnout své služby jako profesionální chůva Vašich ratolesti (v této oblasti mám praxi i pěkné doporučení od maminek),nebo doprovodím do divadla, či budu společnicí Vaší tetičce a babičce.

  

   V současné době pracuji jako kuchařka. Studovala jsem také zpěv a tanec. Poslouchám latinsko-americkou muziku, miluji toulky přírodou, turistiku, ráda chodím do divadla, na houby a cestuji po světě.

  

 

 

Marie Bezděkovská   *1994 

 

     Věnovat se dětem a trávit čas se seniory je náplň která mě baví. Studuji obor, ve kterém mám možnost své schopnosti rozvíjet  a přiučit se. Jsem dobrovolníkem v nemocnici a sociálním zařízení, s dětmi jsem pracovala již v útlém věku a v současné době se věnuji chlapci s handicapem. Volný čas ráda strávím s dětmi, ale i s lidmi nejlepšího věku. A jde jen o úklid či vyvenčení mazlíčka..? Ráda se o to postarám. Pokud mi svěříte Váš poklad budu jen ráda. Těším se na osobní setkání:-)

 

  Zuzana Flejberková   *1986

 

      Teta Zůza co se o nás stará, když táta s mámou nemůžou:-)

Aktuálně jsem dokončila rekvalifikační kurz -Pečovatelka pro děti od 3 do 15 let. Praxi jsem však vykonávala v Dětském centru Sluníčko na oddělení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, kde jsou umístěny děti do 3 let, což mě obohatilo o cennou zkušenost v práci s batolaty. Zkušenosti s hlídáním a péčí o nejmenší jsem nabývala už od osmi let, jako nejstarší ze čtyř dětí. Mezi můj velký koníček patří též angličtina, kterou i soukromě vyučuji. Jako dobrovolnice Jedličkova ústavu, se s dětmi učím vzájemné spolupráci, jak ve hře tak v pomoci se školou. Mezi moje další oblíbené činnosti patří podílení se na výuce plavání pro předškoláky a když vše půjde jak má, budu od října certifikovanou instruktorkou kurzu Plavmimi ( výuka plavání miminek).

 

 

 

Jaroslava Rakovská  *1960

 

    Už léta pracuji jako uklízečka a pokojská, také jako pomocná síla v kuchyni. Ráda se postarám o to, aby i Váš dům byl vždy hezky čistý.

    Miluji zvířata, přírodu, práce kolem domu a zahrady. Jsem pracovitá, dochvilná, spolehlivá, svědomitá, společenská a komunikativní :-)

Doma? Pohoda!   Radčice - Fojtka 53 Liberec   tel.: 777 188 730   misa@doma-pohoda.cz

sitemap.xml    genet:0.053   login